Geske Ролер за лице и тело со сонична технологија 4 во1
Geske Ролер за лице и тело со сонична технологија 4 во1
Geske Ролер за лице и тело со сонична технологија 4 во1

Geske Ролер за лице и тело со сонична технологија 4 во1

(0 оценки и коментари)

3,840 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Што е потребно за миг да се релаксирате и да имате позатегната кожа на Вашето лице и тело без знаци на замор?

Со новиот Geske Ролер масажер за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 за само неколку минути Вашата кожа ќе биде релаксирана, опуштена и позатегната, а трагите од замор магично ќе исчезнат!

Компактен и моќен овозможува ефикасно и нежно масирање на лицето и телото со 14 000 пулсации во минута, идеално за Вашата секојдневна нега на кожата!

GESKE Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 за масажа на лице и тело доаѓа во ултра луксузно и модерно пакување. Со производот добивате и магнетен полнач за апаратот, торбичка за чување и лесен транспорт и бесплатна паметна апликација на 36 јазици со многубројни видеа и упатства за најдобра употреба на производот создадени од врвни светски експерти.

Разгалете ја и подмладете ја Вашата кожа со Geske Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 добитник на многу престижни светски награди.

Од сега професионалната и луксузна нега и негувачка масажа на лице и тело е достапна за секој кој ќе одбере, благодарение на Geske Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1. Со овој револуционерен производ можете да си приредите Вистинско и комплетно спа доживување и професионален третман на кожата на Вашето лице и тело во удобноста на Вашиот дом.

Професионалните дерматолошки третмани се недостижни за многумина. Причините секогаш се различни – недостаток на време, пари и сл. Целта и мисијата на германската компанија Geske е да создаде производи со ергономски дизајн и со употреба на најнапредните технологии поддржани од науката достапни за секого со кои ќе го вратите совршенството со кое сте родени.  

Geske Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 ги штеди Вашето време и пари и е Вашата најдобра инвестиција за совршена и луксузна нега на Вашето лице и тело.

Со помош на Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 неверојатните резултати буквално Ви се на дофат на раката. Во само неколку чекори и за само неколку минути Вие ќе забележите видлива разлика и ќе постигнете:

 • тонизирано и позатегнато лице
 • кожа со здрав и блескав изглед со намалени отоци, фини линии и темни кругови
 • затегната, тонизирана и подмладена кожа на телото

Geske Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 претставува комплетно решение за затегнување на Вашата кожа и подобрување на контурите на Вашето лице и тело благодарение на патентираните напредни технологии кои ги користи овој апарат. Со текот на годините мускулатурата на нашето тело се опушта и како последица на тоа се појавуваат отоците, првите фини линии и брчки на Вашето лице и се губат убавите црти, а кожата на телото ја губи еластичноста и изгледа опуштено и збрчкано. Со Geske Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 на природен начин преку негувачка и енергизирачка масажа се намалува тензијата во мускулите на Вашето лице и тело, се намалуваат отоците и се подобруваат контурите на Вашето лице и тело. Благодарение на рамномерните моќни пулсирања, можете да ја затегнете и подобрите кожата на важните зони на Вашето лице и тело, како што се челото, јаболкниците, линиите околу устата, вратот, деколтето, нозете, бедрата, рацете, стомакот и сл.

Geske Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 е создаден за: 

 • за тонизирана, подмладена, негувана, сјајна и здрава кожа
 • за затегнување, лифтинг и тонизирање на кожата на Вашето лице и тело
 • за негувачка anti-age масажа на Вашето лице и тело
 • одговара на сите типови на кожа

Придобивките од Geske Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 се: 

 • видливо подобрена текстура на кожата
 • измазнување и бришење на фините линии и ситните бори
 • измазнување и затегнување на кожата на телото
 • видливо намалени отоци и подобрени контури на лицето и телото
 • зајакнување на мускулатурата на лицето и телото
 • 7 различни третмани за масажа на кожата за постигнување на најдобрите можни резултати.
 • Универзално луксузно решение за најдоброто спа искуство каде и да посакате (дома, на работа, на патување, во авион).
 • Специјално дизајниран и наменат да ги задоволи сите потреби на Вашата кожа
 • Со ергономски дизајн за лесна употреба

Geske Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 има 4 патентирани технологии:

 • 3D Contouring & Firming Waves – благодарение на ергономскиот дизајн, двете сфери моментално ја ослободуваат тензијата во мускулите, ги релаксираат и опуштаат и за миг ги намалуваат отоците на Вашето лице. За миг Вашата кожа делува одморено и здраво.
 • Smart Sonic Pulsation Technology – со 14 000 нежни пулсации во минута, нежно и длабински ја чисти кожата и помага во исфрлањето на мртвите клетки и нечистотии.
 • Smoothing & Tightening Skin Massage – благодарение на негувачката масажа, може да уживате во видливо посветла и енергизирана кожа на Вашето лице. Кожата на лицето е забележливо позатегната и помазна.
 • Skin Scan & Personal Routine Guide – со апликацијата која ги користи придобивките од AI технологијата, можете за миг да ја скенирате Вашата кожа и да ја добиете најдобрата персонализирана дневна рутина, која во целост одговара со потребите на Вашата кожа.

За постигнување на најдобри резултати, употребувајте го Geske Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1 во комбинација со козметичките производи за чистење од GESKE и персонализираната апликација SmartAppGuided на Geske во која покрај Вашата дневна персонализирана рутина имате и многу едукативни видеа создадени од најдобрите експерти за нега на кожа за полесна употреба на производот.

Спецификации на Geske Ролер масажерот за лице и тело со сонична технологија 4 во 1:

 • Литиумска батерија Li-Ion 3.7V
 • Водоотпорна IPX5
 • Материјал ABS Silicone

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Geske Ролер за лице и тело со сонична технологија 4 во1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.