DEPI Ленти за депилација на лице

(0 оценки и коментари)

148 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

18 ленти за восок на лицето
2 марамчиња за после депилација
2 кесички со млеко за нега по депилација со смирувачки ефект

Со витамин Е и шеа путер
За чувствителна кожа

Пакување: 18 ленти

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “DEPI Ленти за депилација на лице”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.