Hedera Vita Универзален балзам со масло од рози и пчеличен восок

(0 оценки и коментари)

360 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Восок од пчели, со масло од чилијанска роза, витамини А, Ц и Е.
Сите овие состојки помагаат во заздравување на испуканите усни и кожа, спречуваат сушење на кожа изложена на УВ зраци, помага во брза регенерацијата на кожата од рани при опекотини, ја намалува хиперпигментацијата, хидрира и ја прави кожата мека и мазна.
Може да се користи за секој дел од телото.

Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Нема на залиха

Пакуваење:
30г

Начин на употреба:
Нанесете од балзамот на било кој дел од телото

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Универзален балзам со масло од рози и пчеличен восок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.