Hedera Vita Сапун со масло од сончоглед

(0 оценки и коментари)

78 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Сапун со масло од сончоглед со внимателно одбрана комбинација на билни состојки се препорачува за миење и отстранување на шминката, бидејќи е погоден за сите типови на кожа.
Пружи изглед на помека, помазна и поздрава кожа.
Наменет е за секојдневна употреба, ја штити природната влажност на кожата и може да се користи за раце, тело или лице.
Нежната формула на сапунот е погодна и за лица со чувствителна кожа.

Availability: outofstock
Бренд:Hedera Vita
Сподели:

Нема на залиха

Нето тежина: 65g

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Сапун со масло од сончоглед”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.