Becutan хидратантна крема

(0 оценки и коментари)

87 ден140 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Хидратантна крема за нега на кожа 100ml и 200ml

Исчисти

Новиот детски хидратантен крем Becutan има исклучително блага формулација приспособена кон потребите на чувствителната бебешка кожа и збогатена со богат комплекс активни материи: витамин А, Ц и Е, природни масла од маслинка, семки од грозје, соја, бадем и од сончоглед. Неговата лесна текстура овозможува брза апсорпција во кожата.

Производот не содржи парабени, алкохол и боја.

Меката и нежна бебешка кожа во текот на целиот ден, благата формулација збогатена со богат комплекс активни состојки и најпрепознатливиот мирис на детството се совршената комбинација на детскиoт хидратантен крем Becutan.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan хидратантна крема”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *