ПАНТЕМАКС Крем со пантенол Фитофарм

(0 оценки и коментари)

140 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Крем со Пантенол

За заштита, нега и обновување на чувствителна, сува и оштетена кожа. Пантенолот ја подобрува хидратацијата на кожата, го намалува чешањето и го забрзува заздравувањето на епидермисот и ја штити кожата од оштетувања предизвикани од сонцето.

 

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Пакување: 30ml

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “ПАНТЕМАКС Крем со пантенол Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.