Hedera Vita Природен мелем за регенерација

(0 оценки и коментари)

540 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Мелем за мазна, нежна и затегната кожа:

Видно ја измазнува кожата, ја затегнува и ја чини еластична.
Jа намалува големината на постоечките стрии
Ја штити кожата од надворешни штетни делувања и намалува создавање на нови стрии.
На површината на кожата формира заштитна бариера, која спречува прекумерен губиток на влажноста
Алантоинот ја смирува кожата, а витамин Е ја штити од слободните радикали.

Се препорачува за секојдневна употреба за нега на лице и тело, за сите типови на кожата.
Производот може да го користат и бремени жени, доилки и деца.

Нема на залиха

Формула за стрии со билни масла и екстракти, витамин Е и алантоин, мелемот за негувана, мазна и затегната кожа е специјално дизајниран со висококонцентрирани масни масла, нежен кон кожата, брзо се впива и на површината создава филм – заштитна бариера која спречува прекумерен губиток на влажноста, а истовремено не ја замастува облеката. Неговиот висококвалитетен состав претставува совршена комбинација, погодна за секојдневна заштита на кожата, посебно наменет за сува и кожа со стрии.

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Hedera Vita Природен мелем за регенерација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.