Carroten ECOSUN ЗАШТИТНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ SPF30 50ml

(0 оценки и коментари)

460 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

SUPREME LIGHT ТЕХНОЛОГИЈА (UVB+UVA+VL+IRA)
ECOSUN PASS® СЕРТИФИЦИРАНО
ХИПОАЛЕРГЕНСКА ФОРМУЛА
ЕКО-СВЕСНО ПАКУВАЊЕ
ГРИЖА ЗА ОКЕАНСКИОТ ЕКОСИСТЕМ
ХИДРАТИЗИРА
ЛЕСНА ТЕКСТУРА
МИРИС БЕЗ АЛЕРГЕНИ
ВЕГАН ПРОИЗВОД
ВИСОКА ЗАШТИТА ОД СОНЧЕВО ЗРАЧЕЊЕ
ВОДООТПОРНО
ОФТАЛМОЛОШКИ – ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАНО

Ecosun заштитна крема за лице SPF30 ефикасно ја негува и штити кожата од најширокиот спектар на сончевото зрачење. Еко-балансираните UV филтри на кремата не влијаат штетно на морскиот, копнениот и човечкиот живот, а нејзината хипоалергичната формула ја негува дури и најчувствителната кожа. Заштитната крема Ecosun е спакувана во еколошка амбалажа, а нејзиниот состав е развиен да го минимизира ризикот од алергиски реакции.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Carroten ECOSUN ЗАШТИТНА КРЕМА ЗА ЛИЦЕ SPF30 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.