Biovitalis Medna Rosa PLUS

(0 оценки и коментари)

640 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Ги отстранува израстоците безбедно и сигурно
Едноставно и прецизно нанесување со roll-on апликатор, за 100% сигурна и ефикасна примена. Ослободете се од несаканите израстоци на кожата без болни хирушки зафати.

Medna rosa PLUS, едноставно и безболно го суши подрачјето на кое се нанесува и помага во отстранување на несаканите израстоци на Вашето тело и спречување на нивна повторна појава. Формула со дури 20% екстракт од кора од врба, кои природно содржат висока концентрација на салицилна киселина., во комбинација со природен екстракт од врба, лимон, невен и даб со јаболков оцет.
Шишенцето со roll-on апликатор овозможува директно нанесување на израстокот. Благодарејќи на практичната големина, шишенцето лесно се вклопува во џеб или ташна и е лесно достапно за користење повеќе пати на ден.

Додатокот од природен екстракт од кокос дава пријатен мирис на течноста.
Пригодно за користење кај деца, бремени жени и возрасни.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Biovitalis Medna Rosa PLUS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.