Biovitalis Medna Rosa PLUS

(0 оценки и коментари)

640 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Ги отстранува израстоците безбедно и сигурно
Едноставно и прецизно нанесување со roll-on апликатор, за 100% сигурна и ефикасна примена. Ослободете се од несаканите израстоци на кожата без болни хирушки зафати.

Availability: outofstock
Бренд:BIOVITALIS
Сподели:

Нема на залиха

Medna rosa PLUS, едноставно и безболно го суши подрачјето на кое се нанесува и помага во отстранување на несаканите израстоци на Вашето тело и спречување на нивна повторна појава. Формула со дури 20% екстракт од кора од врба, кои природно содржат висока концентрација на салицилна киселина., во комбинација со природен екстракт од врба, лимон, невен и даб со јаболков оцет.
Шишенцето со roll-on апликатор овозможува директно нанесување на израстокот. Благодарејќи на практичната големина, шишенцето лесно се вклопува во џеб или ташна и е лесно достапно за користење повеќе пати на ден.

Додатокот од природен екстракт од кокос дава пријатен мирис на течноста.
Пригодно за користење кај деца, бремени жени и возрасни.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Biovitalis Medna Rosa PLUS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.