Becutan детски тоалетен сапун 90g

(0 оценки и коментари)

26 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Becutan детски тоалетен сапун за нега на најмалите.

Детскиот сапун Becutan е благ и пријатно парфимиран. Темелно ја чисти и ја негува детската кожа не предизвикувајќи печење на очите. Внимателно избалансираната pH-вредност и оптималната количина глицерин ја штитат кожата од сушење. Со редовна употреба на сапунот Becutan кожата станува нежна и мека.

Производот е дерматолошки и клинички тестиран.

Се препорачува за нега на чувствителна кожа кај сите возрасти.

Има приспособена pH–вредност.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan детски тоалетен сапун 90g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *