Becutan пудра за деца 100g,200g

(0 оценки и коментари)

95 ден158 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Бекутан пудра за деца против воспаленија на бебешката кожа

Исчисти

Го апсорбира вишокот влага и ја штити кожата од воспаленија.Активните додатоци го смируваат црвенилото и воедно ја негуваат нежната детска кожа, особено на вратот и на препоните.

производот е клинички и дерматолошки тестиран

развиен е во соработка со дерматолози и со педијатри

се препорачува и за возрасни со сува или воспалена кожа

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan пудра за деца 100g,200g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *