Becutan масло со лаванда

(0 оценки и коментари)

119 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Збогатено со природно масло од лаванда по потекло од хрватскиот остров Хвар – традиционално познат како извор на едно од најквалитетните масла од лаванда – новото масло Becutan не содржи парфеми, а неговиот благопријатен смирувачки мирис е резултат единствено на внимателно одбраната комбинација од ароматични компоненти.

Употребата на маслото Becutan со лаванда при блага масажа по вечерното капење ќе придонесе за уште помирен сон на најмалите, чија кожа ќе ги задржи мекоста и нежниот мирис со смирувачко дејство и во текот на спиењето.

Новото масло Becutan е одличен избор и при масажи за опуштање кај возрасните, како еден од сè попопуларните начини за ослободување од секојдневниот замор и стрес.

Бренд:Alkaloid, Becutan
Сподели:


Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan масло со лаванда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *