Becutan gift сетови со витез/принцеза

(0 оценки и коментари)

376 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Becutan светот на принцези и витези од неодамна е збогатен со нови гифт-сетови, кои го содржат сè она што е неопходно за секојдневна нега и заштита на детската кожа.

Во еден гифт-сет се содржани четири производи кои се наменети за:

Капење:

Шампон Becutan 200 мл.

Пенливо средство за капење Becutan 200 мл.

Хигиена и нега на кожата:

Детски крем Becutan 100 мл.

Влажни марамчиња со камилица 20/1.

Подарок детско брендирано пешкирче со ликот на витез или со ликот на принцеза.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan gift сетови со витез/принцеза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *