Becutan Be Cute 24/7 сет од 4 креми

(0 оценки и коментари)

280 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Сет BeCute 24/7 составен од 4 креми од 50ml  за паралелно користење на повеќе типови Becutan креми во текот на денот

Availability: outofstock
Бренд:Alkaloid, Becutan
Сподели:

Нема на залиха

Кремите се поделени според намената во одреден период од денот:

Заштита на бебешката кожа во текот на денот (Becutan детска витаминска маст за пеленска регија и Becutan детски бадемов крем за посувите и чувствителни делови од телото).

Заштита на бебешката кожа во текот на ноќта (Becutan детски крем за нега на целото тело и Becutan заштитен крем со цинк оксид за пеленска регија).

Во внатрешноста на кутијата се содржани информации за намената на секоја од кремите Becutan, како и едукативна содржина за најмалите – Учиме кои се:

-Животни активни во текот на денот

-Животни активни во текот на ноќта

 

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan Be Cute 24/7 сет од 4 креми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.