Becutan Be Cute 24/7 сет од 4 креми

(0 оценки и коментари)

280 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Сет BeCute 24/7 составен од 4 креми од 50ml  за паралелно користење на повеќе типови Becutan креми во текот на денот

Кремите се поделени според намената во одреден период од денот:

Заштита на бебешката кожа во текот на денот (Becutan детска витаминска маст за пеленска регија и Becutan детски бадемов крем за посувите и чувствителни делови од телото).

Заштита на бебешката кожа во текот на ноќта (Becutan детски крем за нега на целото тело и Becutan заштитен крем со цинк оксид за пеленска регија).

Во внатрешноста на кутијата се содржани информации за намената на секоја од кремите Becutan, како и едукативна содржина за најмалите – Учиме кои се:

  -Животни активни во текот на денот

  -Животни активни во текот на ноќта

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan Be Cute 24/7 сет од 4 креми”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *