Alpi Fresh Vaseline маст 125ml

113 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Вазелин Alpi Fresh ја штити кожата од штетните надворешни влијанија и помага да се задржи нејзината природна влага. Дерматолошки тестиран производ. Не содржи парфеми, бои и конзерванси.
За надворешна употреба.