SANTE-3 (три) минутна маска за сјајна коса со органска бреза и растителни протеини

520 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

   • Oбезбедува интензивна нега со хидратација
   • На косата и дава нов сјај со свиленкаста мекост
   • Ја зајакнува структурата на косата и дава живост без да ја оптоварува
   • Интензивна нега, брза и лесна за употреба
   • Висока толеранција и дерматолошки тестирана
   • Количина: 100 ml
Availability: outofstock
Бренд:Logona
Сподели:

Нема на залиха

Оваа маска за сјајна коса со лисја од органска бреза и растителни протеини од зеленчук е наменет за нормална коса, обезбедува интензивна нега со хидратација и на косата и дава нов сјај со свиленкаста мекост. Природно ефективната и блага формула за нега ја зајакнува структурата на косата и дава живост без да ја оптоварува. Интензивна нега, брза и лесна за употреба. Со чисто природен, нежен мирис на кокос. Висока толеранција и дерматолошки тестирана.

Лисја од органска бреза: Познати по својот хранлив и зајакнувачки ефект за сјајна коса.

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.