Рицинусово масло (ricini oleum) Фитофарм

(0 оценки и коментари)

129 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Рицинусовото масло ја омекнува, навлажнува и смирува сувата кожа. Нанесете во тенок слој директно на чиста кожа, со нежна масажа.

Пакување: 50ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Начин на употреба:
За мека, сјајна и добро зачувана коса: треба да се нанесе на косата и да се остави за 1 час, потоа да се исплакне со благ шампон.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Рицинусово масло (ricini oleum) Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.