Plantur 39 Phyto-Caffeine Tonic

(0 оценки и коментари)

630 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Plantur 39 фито-кофеински тоник за нега на коса после 40тата година

Plantur 39 линијата за нега на коса е создаден за решавање на проблемите со предвременото и зголемено опаѓање на косата во периодот на менопауза. Со намалување на нивото на естроген косата започнува да ја губи својата виталност, станувајќи потенка и поретка, што доведува до забавен раст под влијание на тестостеронот. Производите со знакот на PLANTUR 39, благодарение на активните својства на фитокофеинскиот комплекс, ги ублажуваат проблемите со опаѓањето на косата, го поттикнуваат нејзиниот раст, правејќи ја истата поцврста, погуста, поздрава и посјајна.

Пакување:

200ml

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Plantur 39 Phyto-Caffeine Tonic”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *