Pidocci Go spray

(0 оценки и коментари)

299 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Pidocci Go спреј против вошки на природна база

Pidocchi Go  е козметички заштитен спреј создаден од комбинација на природни растителни екстракти и есенцијални масла за заштита на косата и скалпот кај возрасни и деца. Тој е збогатен со прополис и хијалуронска киселина. Лесен е за нанесување, безмасен, брзо се суши оставајќи пријатен мирис и создава средина неповолна за опстанок на вошките. Линијата PidocciGO®, дизајнирана од Brand Italia® е идеална за целото семејство и природно штити. Распрскајте на сува коса секое утро, особено за време на периоди на голема наезда.

Нанесете рамномерно, не бара испирање или сушење. Обрнете особено внимание на тилот на вратот и зад ушите, откако ќе ја тргнете косата настрана. Не го употребувајте производот доколку сте алергични на било која од составните компоненти. Само за надворешна употреба. Да се чува надвор од дофат на деца.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Pidocci Go spray”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *