Pidocchi Go електричен чешел против вошки и гниди

(0 оценки и коментари)

1,718 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Ефикасен и безбеден начин за чистење на косата без хемикалии

Availability: instock
Бренд:Brand Italia
Сподели:

Електричен чешел кој преку неговото механичко дејство ги отстранува вошките со нивно електрифицирање. Не содржи пестициди или хемикалии.

Употреба:

– Уредот се употребува исклучиво на сува коса

– Пред употреба, расчешлајте ја косата

– Лизнете го ON/OFF копчето напред и ќе слушнете високи звуци што е индикација дека уредот работи

– Поставете го чешелот на 45 до 90 степени агол од скалпот и движете нежно низ косата

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Pidocchi Go електричен чешел против вошки и гниди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.