Кокосово масло (coconut oil) Фитофарм

(0 оценки и коментари)

129 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Нега на коса
Маслото од кокос продира во косата подлабоко и побрзо од другите кондиционери. Ја задржува влагата на косата и ја прави блескава. Може да се користи за третман на расцветни краеви на косата. Витаминот Е ја подобрува косата и ја одржува здрава.

Нега на кожа
Негува и се регенерира. Содржи витамин Е кој е природен навлажнувач. Враќа хидратација на кожата.  За цврста и млада кожа.

Пакување: 50ml

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Начин на употреба:
Нежно масирајте во скалпот, нанесете на косата и оставете го 30 минути. Исплакнете го со благ шампон.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Кокосово масло (coconut oil) Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.