HAIR EVOLUTION CAVIAR THERAPY ALL-IN-ONE СПРЕЈ ЗА ТРЕТИРАНА И ОШТЕТЕНА КОСА

(0 оценки и коментари)

260 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Мултифункционален спреј-регенератор кој длабински навлегува во структурата на косата, хидрира, ги опоравува оштетените делови од косата, заштитува при стилизирање со термални уреди и нуди извонреден сјај. Екстрактот од црн кавијар ја обновува структурата на влакното, го подобрува еластицитетот и нуди луксузен сјај. Кератинот превенира сушење на косата. 7 супер амино киселини: уникатен комплекс за обнова на клетките на косата.

Шифра: 000993
Availability: instock
Бренд:Natura Siberica
Сподели:

УПОТРЕБА: Нанесете го спрејот на чиста влажна или сува коса. Не плакнете. Стилизирајте како вообичаено. За најдобри резултати користете со останатите Caviar Therapy.

ПАКУВАЊЕ: 115ml

СОСТОЈКИ (INCI): AQUA, HEPTYL GLUCOSIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, CAVIAR EXTRACT, HYDROLYZED KERATIN, SODIUM PCA, SODIUM LACTATE, ARGININE, ASPARTIC ACID, PCA, GLYCINE, ALANINE, SERINE, VALINE, PROLINE, THREONINE, ISOLEUCINE, HISTIDINE, PHENYLALANINE, FLAVOCETRARIA NIVALIS EXTRACTʷʰ , AQUILEGIA SIBIRICA FLOWER/LEAF/STEM EXTRACTʷʰ , RHODIOLA ROSEA ROOT EXTRACT*, SAPONARIA OFFICINALIS ROOT EXTRACT*, AVENA SATIVA KERNEL EXTRACT*, MATRICARIA CHAMOMILLA FLOWER EXTRACT*, CITRIC ACID, DIPROPYLENE GLYCOL, POLYSILICONE-29, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM.

(* = состојка од органско земјоделство,** = составено од органски состојки, ʷʰ = рачно набрани органски екстракти од Сибир, ᵖˢ = дериват од масло од сибирски бор, ʰ = хидролат од органско сибирско растение.)

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “HAIR EVOLUTION CAVIAR THERAPY ALL-IN-ONE СПРЕЈ ЗА ТРЕТИРАНА И ОШТЕТЕНА КОСА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката. За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120,00 ден.

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.