Carroten PROTECT & SHINE спреј за заштита на коса

(0 оценки и коментари)

485 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

УВ ЗАШТИТА

ДАВА СЈАЈ НА БОЈАТА НА КОСАТА

ХИДРАТИЗИРА

МОМЕНТАЛНО ВПИВАЊЕ

This Protect & Shine спрејот за коса го зјакнува природниот одбрамбен систем на косата од надворешните штетни влијанија за време на летниот период. Овозможува УВ заштита која помага во борбата против негативните влијанија на сонцето кои ја оштетуваат косата и ја заштитува од морето и хлоридот. Како резултат косата е исклучително мека и лесна.

Availability: instock
Бренд:Carroten
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Carroten PROTECT & SHINE спреј за заштита на коса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.