Becutan шампон за деца 400ml

(0 оценки и коментари)

150 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Becutan шампон за деца во пакување од 400ml

Бренд:Alkaloid, Becutan
Сподели:

Шампонот Becutan не содржи сапун и има исклучително благо дејство што не иритира и не предизвикува солзење. Нежно ја негува детската коса, ја омекнува и овозможува полесно расчешлување, а истовремено ѝ дава свиленкаст сјај.

Не содржи сапун.

Не содржи алкохол.

Производот е клинички и дерматолошки тестиран.

Развиен е во соработка со дерматолози и со педијатри.

Поради неговата блага формула, се препорачува за често миење на косата кај сите возрасти.

Има приспособена pH–вредност.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Becutan шампон за деца 400ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *