Бадемово маслo (amygdalae oleum) Фитофарм

(0 оценки и коментари)

128 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Маслото од бадем ја храни и обезбедува грижа за сува и оштетена коса. Косата станува сјајна, мека и спречувањето на раздвојување на косата. Исто така, ја храни и обезбедува грижа за сува и чувствителна кожа на лицето и вратот.

Пакување: 50m

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Начин на употреба:
Нанесете на косата и оставете го 1 час. Исплакнете го со лесен шампон. Нанесете го на кожата на лицето и вратот со мала масажа.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Бадемово маслo (amygdalae oleum) Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.