Natura Therapy Aura Eyelash Curler Виткач за Tреки

(0 оценки и коментари)

225 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Ова е алатка што мора да ја имате и без која професионалните шминкери не можат. Користете со или без маскара за да додадете живот и тело на вашите трепки и да ги отворите очите. Заоблената гума нежно се витка без стегање за моментални резултати. Иако оваа алатка изгледа малку застрашувачка, таа навистина е едноставна за користење и наскоро ќе стане дел од вашата секојдневна рутина за убавина.

Availability: outofstock
Бренд:Natura Therapy
Сподели:

Нема на залиха

КАКО СЕ КОРИСТИ

1. Секогаш работете пред огледало со добра природна светлина
2. Погрижете се трепките да бидат чисти и суви. Секогаш користете го пред да нанесете маскара за трепките да не се лепат за металната шипка или подлога.
3. Отворете го виткачот и лизгајте преку трепките.
4. Нежно стискајте го виткачот околу 30 секунди. (Не нанесувајте прекумерна сила бидејќи тоа може да ги скрши трепките.)
5. Целосно отворете го виткањето пред да го извадите од трепките за да избегнете влечење или кршење на трепките.
6. Сега само повторете на другото око.
7. Погрижете се да ги одржувате чисти гумената подлога и заоблената метална шипка на виткањето.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Natura Therapy Aura Eyelash Curler Виткач за Tреки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.