Морсус гел за релаксација со хијалуронска киселина и гавез

(0 оценки и коментари)

420 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Со освежителен мирис од билки посебно е формулиран за масажа, брзо и долготрајно олеснување и отстранување на болката.
Содржи екстркат од лист од гавез кој заедно со екстракт од костен, ајдучка трева и еукалиптус делува на смирување на мускулите, лигаментите и зглобовите.
Хијалуронската киселина го зголемува ефектот на задршка на водата во површинскиот слој на кожата, оставајќи ја мека и мазна.

Availability: outofstock
Категорија:
Сподели:

Нема на залиха

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Морсус гел за релаксација со хијалуронска киселина и гавез”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.