ИХТИОЛ маст за чиреви Фитофарм

(0 оценки и коментари)

143 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Смирува воспалителни и гнојни процеси на кожата
Ублажува кожни инфекции

 

Availability: instock
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Дејство: антибактериско, кератопластично и противвоспалително
Употреба: Се употребува како ефикасно средство при кожни проблеми: чиреви, иритации, воспаленија, гребнатини и други кожни оштетувања.
Се нанесува 1-2 пати дневно на потребното место. Не смее да дојде во контакт со очи! Не се нанесува на отворени рани.
Пакување: туба со 30 g маст.

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “ИХТИОЛ маст за чиреви Фитофарм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.