Lea Глицерински крем за раце

(0 оценки и коментари)

136 ден142 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Леа Глицерин крем со екстракти од алое, камилица и витамин Е.

За интензивна нега на сува и оштетена кожа.
Нанесете нежно, неколку пати на ден.

Пакување: 75ml и 100ml

Шифра: N/A
Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:
Исчисти

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Глицерински крем за раце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.