Green Pharmacy Крем за стапала против жуљеви – 75 ml

(0 оценки и коментари)

210 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Органска крема за стопала со алфахидрокси киселина и кедрово масло против жуљеви и груба кожа!
Многу природни активни состојки на едно место за нега на кожата на стапалата : алфа хидрокси киселина,
кедрово масло, уреа, глицерин, ланолин, алантоин, ментол, камилица, салициумова киселина, бела елка, розмарин, бета каротин, алое вера. Ја омекнува, регенерира и хидратира грубата кожа на стапалата и го олеснува отстранувањето на мртвите клетки. При редовна употреба жуљевите и грубата кожа се истенчуваат и потполно исчезнуваат и се спречува нивната повторна појава. Кедровото масло, богато со витамин Е го забрзува заздравувањето на раничките и воспаленијата. Стапалата стануваат меки, мазни, миризливи и освежени.

Шифра: 86601
Availability: instock
Категорија:
Бренд:Green Pharmacy
Сподели:

Начин на употреба: кремата нежно се нанесува секое утро и вечер врз добро исчистена и сува кожа на стапалата, особено на местата каде што има груба кожа и жуљеви и нежно се масира.

Пакување: 75 ml

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Green Pharmacy Крем за стапала против жуљеви – 75 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 120 денари.

За плаќање при достава се наплаќа надомест од 30 денари

за сите нарачки во вкупен износ над 800ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

на територија на Скопје и околината:

Нареден работен ден – за сите нарачки кои ќе се извршат претходниот работен ден до 13:00 часот

На територија надвор од Скопје

1-2 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.