Green Pharmacy Крем за непријатна миризба на стопалата – 75 ml

(0 оценки и коментари)

210 ден

Достапност: Нема на залиха

Бесплатна достава!

Органска крема со дабова кора и руса трева против потење и непријатна миризба на стапалата!
Дабовата кора и екстрактот од руса трева имаат неутрализирачко и антисептично дејство. Особено се препорачува да се употребува по одење на базен и сауна. Ја помагаат природната заштита на кожата од бактериски и габични
инфекции. Го намалуваат прекумерното потење, ја спречуваат непријатната миризба на стапалата. Маслото од чајно дрво има антибактериско и дезинфицирачко дејство. Кремот содржи и ореово масло, цинк оксид, уреа, пантенол, бела елка, камфор, ментол и глицерин.

Шифра: 86603
Availability: outofstock
Категорија:
Бренд:Green Pharmacy
Сподели:

Нема на залиха

Начин на употреба: кремата нежно се нанесува секое утро и вечер врз добро исчистена и сува кожа на стапалата, особено на местата каде што има груба кожа и нежно се масира.

Пакување: 75 ml

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Green Pharmacy Крем за непријатна миризба на стопалата – 75 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Со секоја нарачка добивате ФИСКАЛНА СМЕТКА

Начини на плаќање

- На врата при достава во готово;

- На врата при достава со платежна картичка;

- Онлајн со платежна картичка (Visa, MasterCard). Трансакцијата при плаќање на производот е пренасочена и се процесира преку порталот за наплата од платежни картички на Халк Банка. Порталот ги користи сите организациски и најнови технички мерки за заштита на податоците и сите процеси се одвиваат преку сигурна конекција со банката.За секоја успешна нарачка и плаќање ќе ви биде испратена електронска потврда на вашата емаил адреса која сте ја оставиле за контакт. При испораката ќе добиете фискална сметка.

Достава

eVit.mk испорачува на територија на целата држава и има склучено договор за соработка со повеќе оператори за испорака на пратки. Нарачаните производи ќе Ви бидат испорачани до адресата која сте ја навеле како адреса за испорака.

Моменталната цена на испораката е транспарентно наведена како посебна ставка во вкупната сума при купувањето:

за сите нарачки во вкупен износ до 1500 ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 150 денари.

за сите нарачки во вкупен износ над 1500ден. цената за достава на целата територија на државата изнесува 0,00 ден, односно доставата е бесплатна.

Испрораката се извршува на територијата на цела држава од понеделник до петок и тоа:

1-3 работни денови.

Имајте во предвид дека во сабота и недела и на државни празници не испорачуваме поради тоа што и нашите добавувачи не работат, па така и ние ги користиме празниците и викендите да се релаксираме и празнуваме.

Доколку курирот кој ја врши испорака не успее да Ве најде на дадената адреса и да Ви ја предаде пратката, ќе Ви биде доставено писмено известување во електронска форма за направениот обид. Курирот ќе изврши втор обид за достава во истиот ден и доколку повторно не ве најде на дадената адреса ќе бидете контакитрани на телефонскиот број кој сте го оставиле за контакт. Од таа причина е многу важно при нарачката да оставите точни податоци и точен телефонски број. Истите се користат единствено при испораката.