DEPI рол он за депилација

(0 оценки и коментари)

248 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

10 ленти за депилација
2 марамчиња за после депилација
2 кесички со млеко за нега по депилација со смирувачки ефект
Со витамин Е и шеа путер

За нормална и чувствителна кожа

Пакување: 100ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “DEPI рол он за депилација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.