Lea Етерично масло од жалфија

(0 оценки и коментари)

433 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од жалфија

зaбавува симптоми на стареење;
намалува воспаление при треска;
заздравува рани & елиминира лузни;
штити од микробни & бактериски инфекции.

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од жалфија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.