Lea Етерично масло од Ylang Ylang

(0 оценки и коментари)

935 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од иланг иланг

зголемува либидо
смирува & релаксира
ублажува стрес & депресија
го зајакнува нервниот систем
намалува крвен притисок
спречува себореа & внатрешни инфекции

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од Ylang Ylang”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.