Lea Етерично масло од рузмарин

(0 оценки и коментари)

223 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од рузмарин

Подобрува раст и јачина на коса;
ја тонира и хидрира кожата;
поттикнува ментална активност;
смирува и ослободува од стрес;
поттикнува имунитет;
стимулира циркулација и намалува болка.

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од рузмарин”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.