Lea Етерично масло од портокал

(0 оценки и коментари)

182 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од портокал

релаксира мускулни и нервни грчеви;
намалува анксиозност, лутина и депресија;
подобрува имунитет;
намалува воспаленија.

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од портокал”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.