Lea Етерично масло од мандарина

(0 оценки и коментари)

237 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од мандарина

подобрува циркулација на крв и лимфа;
подобрува раст на нови клетки и ткива;
антисептик;
прочистувач на воздух;
го подобрува метаболизмот, го зајакнува – тонифицира црниот дроб, желудникот и цревата.

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од мандарина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.