Lea Етерично масло од мајчина душица

(0 оценки и коментари)

474 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од мајчина душица

зaбавува симптоми на стареење;
намалува воспаление при настинка и висока температура;
заздравува рани и отстранува лузни;
штити од микробни и бактериски инфекции.

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од мајчина душица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.