Lea Етерично масло од лаванда

(0 оценки и коментари)

223 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од лаванда

смирува и релаксира;
ублажува стрес и несоница;
помага при зараснување на изгореници и посекотини;
антиалергени својства.

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од лаванда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.