Lea Етерично масло од кориандер

(0 оценки и коментари)

392 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од коријандер

зголемува либидо;
елиминира вишок гасови од телото;
помага во варењето & губење на тежина;
елиминира мирис во уста & тело.

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од кориандер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.