Lea Етерично масло од еукалиптус

(0 оценки и коментари)

187 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од еукалиптус

го олеснува дишењето при настинка;
олеснува мускулна и болка во зглобови;
поттикнува ментална активност;
ослободува од стрес.

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од еукалиптус”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.