Lea Етерично масло од цимет

(0 оценки и коментари)

190 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од цимет

намалува нервоза;
подобрува циркулација;
ослободува од болка во зглобови;
помага при лошење , повраќање и пролив.

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од цимет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.