Lea Етерично масло од чајно дрво

(0 оценки и коментари)

382 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од чајно дрво

ефективен против вирусни & габични & бактериски инфекции;
редуцира првут & опаѓање на коса;
помага во побрзо зараснување на рани;
го зајакнува имуниот систем;
стимулира крвна циркулација & секреција на хормони;
антиакне & антисептик.

Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од чајно дрво”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.