Lea Етерично масло од босилок

(0 оценки и коментари)

392 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

100% етерично масло од босилек

Подобрува сјај и изглед на кожата и косата;
ослободува од стрес ,мигрена и депресија;
стимулатор на ментална сила;
помага при зараснување на рани, опекотини, модринки и
намалува чешање од убод на пчели и инсекти.
Пакување:10ml

Availability: instock
Категорија:
Бренд:Фитофарм
Сподели:

Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Lea Етерично масло од босилок”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.