Vele шампон за кратко влакно 200ml

(0 оценки и коментари)

190 ден

Достапност: На залиха

Бесплатна достава!

Шампон за кучиња со кратко влакно со алантоин и витамини;

Обезбедува квалитетно и долготрајно влакно кај сите раси;

Содржи вит.А и Е, кои го хранат фоликулот на влакното;

За сјајно, мазно, квалитетно крзно во сите годишни времиња;

Со арома на кокос.

Бренд:Vele
Сподели:


Овој производ нема коментари.

Бидете први и оценете го “Vele шампон за кратко влакно 200ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *